Minu lugu

Ermil Miggur
Coach, koolitaja ja unistaja

Oman magistrikraadi õigusteaduses ja viimased 15+ aastat oma elust olen tegelenud era- ja juriidiliste isikute nõustamisega põhiliselt juriidilistes küsimustes. Kuna inimesena meeldib mulle pidevalt areneda ja enesele uusi väljakutseid seada, on nende aastate kõrvale ja vahele mahtunud ka muid huvitavaid tegevusi. Aja jooksul on kogunenud töö- ja juhtimiskogemust nii era- kui ka avalikus sektoris. Samuti olen tegutsenud pidevalt ka ettevõtlusmaastikul.


Oma seni suurimateks väljakutseteks pean majanduslanguse aegset tööd juristina SEB pangas ning pöördelise haldusreformi ajal vallasekretäri tööd Lihula vallas ja vallavanema ametit Nissi vallas. Ettevõtluses on siiani kõige põnevam projekt olnud Mullihotell, mis ka rahvusvahelist tähelepanu toonud.

Kõige selle taustal on olnud üha kasvav soov oma kogemusi ja teadmisi ka teistele inimestele edasi anda, mis omakorda on tekitanud sügavama huvi õpetamise, koolitamise ja coachimise vastu. Seetõttu läksingi 2017. aastal õppima International Supervision and Coaching Institute`i superviisori/coachi väljaõppe programmi. 2018. aasta alguses kujundasin ümber oma, seni põhiliselt juriidilist nõustamist pakkuva, ettevõtte ning pakun ka koolitusi ja coachingut. Lisaks andsin 2018/2019 õppeaastal Tallinna Arte Gümnaasiumis tunde majandus- ja ettevõtlus ning õiguse alused. 


Kõik eelnev on andnud mulle põhja, mille pealt täna inimesi coachin, koolitan ja superviseerin. Iga päev õpin loomulikult juurde, et teenida just Sind veel paremini.

 

Olen pühendunud coachingu populariseerimisele ning soovin aidata kõigil inimestel seada ja saavutada oma isiklikke või tööalaseid eesmärke, arendada ennast ja/või oma meeskonda/ettevõtet. 

Kirjuta mulle ja vaatame koos, kuidas saan Sinule või Su meeskonnale kasuks olla.

Kuuluvus erialaliitudesse:
hoiame ühendust
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Google+ Icon
Partnerid
Delis LOGO taustata.png
omena_roh_läbipaistev.png

© 2020 by Ermil Miggur

Name/Nimi *

Email/E-post *

Subject/Teema

Message/Sõnum