Minu lugu

Ermil Miggur
coach, koolitaja ja unistaja

Oman magistrikraadi õigusteaduses ja viimased 15+ aastat oma elust olen tegelenud era- ja juriidiliste isikute nõustamisega põhiliselt juriidilistes küsimustes. Kuna inimesena meeldib mulle pidevalt areneda ja enesele uusi väljakutseid seada, on nende aastate kõrvale ja vahele mahtunud ka muid huvitavaid tegevusi. Aja jooksul on kogunenud töö- ja juhtimiskogemust nii era- kui ka avalikus sektoris. Samuti olen tegutsenud pidevalt ka ettevõtlusmaastikul.


Oma seni suurimateks väljakutseteks pean majanduslanguse aegset tööd juristina SEB pangas ning pöördelise haldusreformi ajal vallasekretäri tööd Lihula vallas ja vallavanema ametit Nissi vallas. Ettevõtluses on siiani kõige põnevam projekt olnud Mullihotell, mis ka rahvusvahelist tähelepanu toonud.

IMG_8571.JPG

Kõige selle taustal on olnud üha kasvav soov oma kogemusi ja teadmisi ka teistele inimestele edasi anda, mis omakorda on tekitanud sügavama huvi õpetamise, koolitamise ja coachimise vastu. Seetõttu läksin 2017. aastal õppima International Supervision and Coaching Institute`i superviisori/coachi väljaõppe programmi. 2018. aasta alguses kujundasin ümber oma, seni põhiliselt juriidilist nõustamist pakkuva, ettevõtte ning hakkasin pakkuma ka koolitusi ja coachingut. Lisaks andsin 2018/2019 õppeaastal Tallinna Arte Gümnaasiumis tunde majandus- ja ettevõtlus ning õiguse alused. 


Kõik eelnev on andnud mulle põhja, mille pealt täna inimesi coachin, koolitan ja superviseerin. Iga päev õpin loomulikult juurde, et teenida just Sind veel paremini.

2019. aastal jõudsin arusaamisele, et just coaching ja supervisioon on need tegevused, mida ma tõeliselt naudin ja teha soovin. Seepärast jätsin selja taha juristi ameti ning keskendusin oma unistuste elluviimisele coachi ja superviisorina. Kuid polnud lihtne jätta seljataha midagi, mida oled teinud 15+ aastat oma elust ning lisaks oli mu unistuste poole liikumine raskendatud tervise tõttu. Pidev väsimus, halb uni ja tõusev kaal, lisaks selja probleemid, hoidsid mind tagasi.

Otsustasin, et pean midagi ette võtma, sest on palju asju, mida tahan teha, kuid tervis ei pea tempole vastu. Ja nagu elus tihti juhtub: kui midagi tõeliselt soovid, siis sulle antakse. Nii jõudsingi WILDFITi 90-päevase väljakutse programmi. Olen varemgi dieete pidanud ja üritanud tervislikult toituda, kuid ükski asi pole püsima jäänud. 

 

Läbisin WILDFIT 90 programmi eelmise 2019. aasta sügisel ja olin selle efektiivsusest hämmingus. Programmi tulemuslikkusest rohkem pani mind imestama see, miks ma sellest varem kuulnud ei olnud. Coachina sain aru, et WILDFIT on midagi sellist, mis muudab maailma ning selle hüved peaksid olema ka igale eestlasele võimalikult soodsa hinnaga kättesaadavad. 

Seepärast asusin 2020. aasta alguses omandama WILDFITi coachi sertifikaati, et saaksin aidata ka teisi oma tervisega seotud eesmärkideni, isegi nendeni, mis varem võisid tunduda võimatuna. 

Seega täna saan Sind aidata, lisaks eraelu ja tööalaste eesmärkide saavutamisele, ka tervisealaste eesmärkidega.

Lähemalt saad minu WILDFITi looga ja mitmete teiste lugudega tutvuda SIIN.

Kirjuta mulle ja viime Su unistused ellu!

Kuuluvus erialaliitudesse:
escu-main.png
Sertifikaadid ja diplom:
NLP sertifikaat
WILDFITi sertifikaat
ISCI diplom - Ermil Miggur